• 0216 606 01 40
  • 0262 641 40 14
  • info@humelendustriyel.com
  • SERVİS TALEP FORMU
Üsküdar Atalay Benmarie Servisi

0216 606 01 40

7 GÜN 24 SAAT YETKİLİ SERVİS HİZMETİ

İSTANBUL: 0216 606 01 40

KOCAELİ  : 0262 641 40 14

GSM       : 0539 480 08 50

Üsküdar Atalay Benmarie Servisi olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Bölgesi’nde  endüstriyel mutfak servis hizmeti sunmaktayız.

Tamamen müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız; donanımlı, kaliteli, profesyonel servis teknisyenlerini bulundurarak siz müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Bakım, arıza işlemleri ve tüm ORİJİNAL yedek parçalarımız 1 yıllık garanti güvencemiz altındadır.

HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS

Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızın Arızalanması durumunda hızlı ve doğru şekilde müdahalede bulunmak gerekmekledir. Endüstriyel Yetkili Servisi, herkesin verebileceği bir hizmet değildir. Bu hizmet, ciddi tecrübe ve özen isteyen bir iştir. Bu nedenle uzman ekip tarafından gerçekleştirilmesi büyük önem taşır. Aksi bir durumda zaten arızalı olan Cihazlarınızda giderilemeyecek hasarlar meydana gelebilir. Hümel Endüstriyel Servis,bu durumun bilincinde olan, sektörünün aranan firmalarından birisidir. Siz de uzman ekipten, güvenilir endüstriyel mutfak servis hizmeti almak için irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezinde oluşturulan kayıttan sonra, 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman ekibimiz adresinize gelmeden 1 saat önce aranır ve  sizlere haber verilir.

 

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

Endüstriyel cihazların arızalanmaları durumunda, öncelikle kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Ardından herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel servisi ile irtibata geçmeli ve arızayı bildirmelisiniz. Ancak bu konuda hangi firma ile çalıştığınız oldukça önemlidir. İşinde profesyonel olmayan, tecrübesiz ve herhangi bir referansı bulunmayan servislerden uzak durmalısınız. Eğer buna dikkat etmezseniz, cihazlarınızın arızası giderilmediği gibi daha büyük hasarlara sebep olabilirsiniz.

CRYSTAL ÜRÜNLERİMİZ

Atalay Ocak
Atalay Fırın
Atalay Fritöz
Atalay Kuzine
Atalay Izgaralar
Atalay Benmari
Atalay Buzdolabı
Atalay Dondurucu
Atalay Döner Ocağı
Atalay Banket Arabası
Atalay İçecek Dolapları
Atalay Kaynatma Kazanı
Atalay Makarna Haşlama
Atalay Patates Dinlendirme
Atalay Pasta Teşhir Dolabı
Atalay  Dondurma Dolapları
Atalay Pizza Hazırlık Dolabı
Atalay Soğuk Oda Sistemleri
Atalay Salata Hazırlık Dolabı
Atalay Teşhir Üniteleri/ Dolabı
Atalay Salata Sunum Dolapları
Atalay Bardak Yıkama Makinası
Atalay Bulaşık Yıkama Makinası