• 0216 606 01 40
  • 0262 641 40 14
  • info@humelendustriyel.com
  • SERVİS TALEP FORMU
Kandıra Atalay Waffle Makinesi Servisi

0262 641 40 14

7 GÜN 24 SAAT YETKİLİ SERVİS HİZMETİ

0216 606 41 57
0216 706 41 57
0262 641 40 14
0539 480 08 50


Atalay Markası Nasıl Oluştu ?
Atalay Kimdir ? 


Yüzyılı Aşkın Tecrübe

Atalay 1890 yılında kurulmuş, Türk Endüstriyel Mutfak sektörünün ilk ve en köklü firmasıdır. İlk kuruluş yıllarında bakır madeniyle işlenmiş, bugün evlerimizde "antika" olarak kullanılan; sini, kazan ve tencere ağırlıklı ürünlerin imalatını yapan Atalay, yetmişli yıllara gelindiğinde, alüminyum malzemenin işlerlik kazanmasıyla beraber; tepsi, tencere, sefertası gibi üretimler yapmış ve tüm Türkiye´ye satışını gerçekleştirmiştir. Ayrıca aynı yıllarda Türk Ordusu´nun mutfak ürünleri ve matara gibi ihtiyaçlarının %90´ını karşılayarak, ülkemizin kalkınmasına önemli faydalar sağlamıştır.

Bugün Atalay 80´li yıllarda başladığı paslanmaz çelik imalatına ek olarak üç ana grupta üretim ve satış yapmaktadır:
Set üstü yardımcı ekipmanlar; tencere, tava, taşıma tepsisi ve diğer ürünler.
Paslanmaz çelik tezgah, dolap, evyeli çalışma tezgahları.
Pişirici ve soğutucu ekipmanlar.
İstanbul´da kendisine ait iki mağazası ve Çorlu’da üretimlerini gerçekleştirdiği Fabrikası ile Türk Endüstriyel Mutfak sektörüne hizmet veren Atalay, yurtiçinde 100´ü bulan bayii ağıyla, üretimlerini son kullanıcılara ulaştırmaktadır.Yurt dışında ise, gerçekleştirmiş olduğu proje çalışmalarıyla ürünlerini, Almanya, Fransa, Hollanda, İsrail, Finlandiya, Polonya, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Kenya, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Amerika ve Kanada´ya yoğun bir şekilde olmak üzere, Uzak Doğu ülkelerine varan çalışmalar gerçekleştirerek, sektöründe Globalleşen bir Kurum halini almaya başlamıştır. Bu bağlamda, hedeflerini gerçekleştirme konusunda yatırımlarını, araştırma ve geliştirme çalışmaları üzerinde yoğunlaştırarak, potansiyel olarak hızla büyümekte olan Endüstriyel Mutfak Sektörün’de, kuruluşundan itibaren benimsediği üzere, öncü ve söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Asırlık tecrübesini, üçüncü kuşağın enerjisiyle birleştiren firmamız, hedeflerine ulaşma yolunda, Kalitesinden, Müşteri Memnuniyetinden, ve Ülkemizi yurtdışında bulunduğu sektörde söz sahibi yapma ilkesinden, asla taviz vermeyecektir.

 

TEKLİ WAFFLE MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ;

• Paslanmaz çelik gövde.
• Termostat kontrollüdür.(50°-300cC)
• Isı gösterge lambası mevcuttur.

 

ÇİFTLİ WAFFLE MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ;

• Paslanmaz çelik gövde.
• Termostat kontrollüdür.(50°-300cC)
• Isı gösterge lambası mevcuttur.

 


HÜMEL ENDÜSTRİYEL İLE
» »İŞİNİZİ
KOLAYLAŞTIRIN« «


HÜMEL ENDÜSTRİYEL olarak;
bütün hizmetleri kaliteden, güvenilirlikten ve çevreye saygıdan asla ödün vermeden 'koşulsuz müşteri memnuniyeti' ışığında vermek. En son teknolojiye sahip alt yapımız ve dinamik personelimiz ile Türkiye piyasasına dünyanın en iyilerini sunmak.


HÜMEL ENDÜSTRİYEL TEKNİK SERVİS


MÜKEMMEL DESTEK
Müşteri memnuniyetini en temel ilke olarak benimseyen Şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmaya devam etmektedir


MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Hümel Endüstriyel için değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefimizi gerçekleştirmemizde en önemli rehberdir.
Hedefimiz, çalışmalarımızı ve markalarımızı dünya çapında zincir işletmelerin özellikle operasyonda aynı kaliteyi sunmak ve arıza oranı düşük, distribütörlüğünü yaptığımız markalar kategorisinde uzman ve yenilikçi teknolojisi ile bir adım önde tutmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak istişare ediyoruz.
Müşterilerimizin kaliteli ürün tedariki ve satış sonrası ihtiyaçları bizlerin her zaman yeni yatırım planları arasında ilk sıralarda yer alıyor.


HÜMEL ENDÜSTRİYEL OLARAK BİZ ; 
 

DEGERLERİMİZ
Çalışmamızın her hareketi ve her anı, çok kesin ve özel bir üslupla karakterize edilir. Hümel Endüstriyel'in  tarzı, paylaştığımız değerler mirasından gelir.


TUTKU
Her gün yaşanmak için yapılmış ve aksiyon için tasarlanmış mutfaklar yaratmak için İşimizi sevmenin yaratıcılığımızı kullanıyoruz.


EVRİM
Asla şöhretimize güvenmeyerek, oyunun bir adım önünde olmak için her zaman yeni malzemeler, teknoloji ve çözümler arayışındayız.


YAPTIĞIMIZIN KALBİNDE İNSANLAR
Ekipmanlarımızı insanları akılda tutarak geliştiriyoruz: ihtiyaçları, tercihleri ve alışkanlıkları. Her isteklerini yerine getirmek için özel çözümler üretiyoruz.


DENEYİM
Geçmişimizin değerine inanıyoruz; geçmiş projelerimize ve müşterilerimizin görüşlerine önem veriyoruz.


GÜVENİLİRLİK
Bize her zaman güvenebilirsiniz: Müşterilerimizi ve beklentilerini asla düşürmeyen verimli, güvenilir ürünler sunuyoruz.


KALİTE
Amacımız tasarım, konfor ergonomisi, verimlilik ve güvenlik açısından en iyi kaliteyi vermektir.


DİNLİYORUZ
Müşterilerimizin öneri ve istekleri bizim için önemlidir çünkü bizi sürekli daha iyi hale getirmeye itmektedir.


HÜMEL İLE TAM ÇÖZÜM
Müşterilerimize eksiksiz bir çözümün huzurunu ve güvencesini sunuyoruz çünkü gerekli tüm ekipmanlarla entegre sistemler ve mutfaklar hazırlıyoruz.


HÜMEL HİZMET
Müşterilerimize teknik servis öncesi ve sonrası her adımda eşlik ediyoruz. Tasarım hizmetleri, danışmanlık ve teknik destek ile onların yanındayız.
Her zaman hizmetinizdeyiz: sizinle çalışmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak bir zevk...